6 TOP DESTINACÍ PRO DOVOLENOU S KARAVANEM

1. 3. 2020
 • Česko – Camp Dolce
 • Ti, co letos nehodlají vycestovat za hranice, ale chtějí spíše objevovat krásy rodné země, by se měli vydat do kempu Dolce. Kemp leží na úpatí hor Krkonoš a je vzdálený pouhé 4 kilometry od města Trutnov. Kemp je skvělým výchozím bodem pro objevování krás Česka. Na dosah máte Krkonoše, Jánské Lázně, kde můžete jít po Stezce korunami stromů či Dvůr Králové, kde můžete navštívit místní vyhlášenou ZOO.

 • Slovensko – Mara Camping
 • Pokud nechcete dovolenou strávit v Čechách, ale ani se vám nechce cestovat nikterak daleko, vyrazte k našim slovenským sousedům. Mnoho Čechů si oblíbilo tamní termální lázně, ovšem na Slovensku se nachází i mnoho krásných kempů. Jedním z nich je kemp Mara, který leží na břehu přehrady Liptovská Mara. Kemp je výborným výchozím bodem k návštěvě Liptovského Mikuláše a Tater, které můžete prozkoumat, až budete mít dost vodních radovánek. Můžeme doporučit osobně velký výběr vodních skútrů a lodí na půjčení!

 • Německo – Südsee-Camp Campsite
 • Do Německa mnoho Čechů vyráží hlavně za nákupy, a to hlavně do východní části. Ovšem za poznání stojí i zbytek země. Mezi slavnými německými městy Hamburgem a Hannoverem leží kemp, který rozhodně stojí za návštěvu. Náleží k němu obrovský park, bazény jak venkovní, tak kryté, subtropické kryté bazény, a navíc tam najdou vyžití i děti! Pokud budete mít dost kempu, kde najdete vše, co potřebujete, můžete zajet do necelé dva kilometry vzdáleného historického města Wietzendorf či do Hannoveru.

 • Itálie – Village Camping Marina di Venezia
 • Když se řekne Itálie, všem se vybaví krásné moře, jídlo a… Benátky! Pokud chcete skloubit vodní radovánky a ještě objevování památek, pak je pro vás tenhle kemp jasnou volbou. Je totiž co by kamenem dohodil od proslulých Benátek a města Padova! Vlastně stačí pronajmout si člun a můžete vyrazit do Benátek. Kemp navíc nabízí sportovní i kulturní vyžití včetně vodních radovánek!

 • Chorvatsko – Mala Milna Camp
 • Chorvatsko je už pár let nejoblíbenější destinací Čechů. Většina z nich tam vyráží autem či karavanem a přebývá tam v kempu. Pokud se tedy i tento rok chystáte k Jadranu a potřebujete inspiraci, tak rozhodně vyražte na Hvar. Tamní pobřeží se dá přirovnat k slavné Francouzské Riviéře. Pobřeží omývá tyrkysově průzračná voda, pláže tam jsou písčité a do moře zasahují zelenající se skály. Navíc tam můžete najít velký kemp Mala Milna, v němž můžete strávit nezapomenutelné prázdniny.

 • Španělsko – Camping Cala Llevado
 • Cala Llevado je vzdálené méně než hodinu od slavné Barcelony, Figueres a Girony. Pokud hledáte klidnou destinaci, kde si odpočinete a budete obklopeni krásami přírody, tak je toto místo právě pro vás. Pláže jsou tam klidné a odlehlé. K dispozici máte pláže hned čtyři a všechny jsou vyhlášené. Skalnaté pobřeží je navíc pokryté borovicemi, které se tyčí nad mořem, z něhož se vám naskytne dechberoucí pohled na západ slunce. Tamní kemp je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty, co cestují sami či s partou přátel.

  Top
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram